حمل انواع کالا و اثاثیه منزل به سراسر نقاط کشور و شهرستان ها

 

برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید:


09113159377

 01132532829

 

شرکت باربری ایران زمین و خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند. این اصول البته نه تنها باید توسط کارگران باربری رعایت شوند بلکه توسط خود افرادی نیز که قصد اسباب کشی توسط شرکت های اتوبار ایران زمین  را دارند نیز رعایت شود. 

در واقع توجه به این نکات مهم اسباب کشی و باربری، برای هر دو طرفین مفید است. به ویژه برای مشتریان که گاهی پیش از اثاث کشی دچار استرس و نگرانی های زیادی می شوند. اما جهت برطرف کردن هرگونه نگرانی و انجام شدن درست و صحیح امور باربری و اثاث کشی، باید نکاتی را رعایت کرد که بتوان به این ترتیب در این زمینه به اهداف زیر رسید:

• اسباب کشی با دقت و با سرعت انجام شود.
• وسایل آسیب نبینند و چیزی گم نشود.
• حداقل فشار و نگرانی بر افراد خانواده و یا همکاران وارد شود. 

به همین جهت و به منظور انجام هرچه بهتر نکاتی را به اتفاق مرور می کنیم که در روزی که می خواهید اقدام به اثاث کشی و حمل بار کنید، با رعایت آنها می توانید بهتر نتیجه بگیرید:

چه نکاتی را در روز اسباب کشی باید رعایت کنیم

 

- انتخاب شرکت باربری و اتوبار در مازندران:

نکته دیگر اینکه با هر شرکتی که آگهی های تبلیغاتی آنها را در روزنامه ها و یا وب سایت های اینترنت مشاهده می کنید، جهت عقد قرارداد اسباب کشی و باربری اقدام نکنید. ممکن است شرکت و یا افراد مورد نظر کیفیت بالایی در زمینه خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار نداشته باشند و در روز اسباب کشی، به وسایل شما صدمه و یا آسیب وارد شود و مسئولیت این امر را نیز بر عهده نگیرند! 

به همین جهت بهتر است با شرکت های معتبر و دارای تجربه ای که عضو اتحادیه باربری  هستند، تماس بگیرید و از آنها یاری بخواهید. در انتخاب شرکت اتوبار جهت جابجایی و حمل و نقل بار خود عجله نکنید و با دقت عمل کنید. به یاد داشته باشید که با انتخاب اشتباه، ممکن است در پایان تنها پشیمانی ببار آید. 

 

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

باربری ایران زمین با توجه به تمام نکات یک اثاث کشی عالی را برای شما عزیزان رقم می زد.

شرکت باربری ایران زمین با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی بارتان به سلامت و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی تخلیه ، حمل وحتی چیدمان می کند.

24 ساعته حتی در روز های تعطیل در خدمت شما همشهریان عزیز می باشیم.

 

 

برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید:


09113159377

 01132532829